Wiosna. Czas ruszyć Saaby. Earth Hour


Po prostu cieszmy się .  Na razie nic ważnego się  nie  dzieje.

W nawiązaniu do wczorajszej informacji o raporcie finansowym Spykera i stratach, jakie poniosl , w swiatowych mediach  na kanwie tego raportu mówi się głównie   o Saabie. Taki efekt kaienia wrzuconego do wody. Kupno Saaba przez Spaykera zdominowało samego nabywce. I to jest pozytywny efekt.

Podczas prezentacji raportu VM mówił tez, o czym już wielokrotnie pisano, ze GM manipulował liczbami, żeby  pokazać Saaba jako markę  nierentowna.  Dodał, ze Saab na pewno będzie przynosił zyski na poziomie  sprzedaży z roku 2007- 120.000 a celem jest osiągniecie  opłacalności  przy poziomie  ca. 80.000 sprzedawanych  samochodów.  Wskazał tez, ze  to nie Spyker będzie  kierował Saabem, lecz ze na miejscu w Trollhättan  jest ekipa, która ma wiedzę i możliwości, aby sSaab stal sie silna, samodzielna marka.

Podkreślił  tez, ze marka Spyker będzie korzystać  zarówno z doświadczeń, jak i sieci dealerskiej  Saaba na wszystkich rynkach.

Nowy Saab   9-5 kombi będzie na rynku w połowie 2011 roku,  podobnie jak 9-4 X.  Nowy Saab   9-3 winien   pojawić  się w produkcji w połowie 2012.

Saab Up !

Na wiosnę warto skorzystać z oferty na serwis w VIP Auto.  Na hasło Saabaryta dla wszystkich posiadaczy Saabów, bez wyjatku .

Dzisiaj o godzinie 20.30 wypada Earth Hour.  Oznacza to po prostu wygaszenie  wszystkich  świateł w mieszkaniu/domu  przez okres jednej godziny .

Idea powstała w  Australii, w Sydney,  w 2007 roku. W roku ubiegłym w Godzinie dla Ziemi uczestniczyło ca 88 krajów, 4000 miast  oraz wygaszono m.in. oświetlenie Piramidy Cheopsa oraz Posagu Jezusa w Rio.

Oblicza się, ze w w tym roku w Godzinie dla Ziemi weźmie udział  ca 1 miliard ludzi w 120 krajach na całym świecie. Każdy właściciel  Saaba moze wziąć udział.  Muzyki można słuchać.

______________________

Midnight Oil – The Dead Heart (Unlpugged)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: