Wakacje a SAAB zwiększa tempo.


(zdjecie: Tttela.se)

Już wcześniej informowano, ze w lipcu nastąpi zwiększenie tempa produkcji. Szwedzkie związki zawodowe działające  na terenie Saaba , niezwykle silne i zwykle broniące wszystkich zdobytych ograniczeń, przywilejów i czasów pracy, tym razem jednomyślnie wspierają Saab AB i nie tylko zgodziły się na kontynuacje pracy w lipcu, będącym tradycyjnie miesiącem, kiedy Szwecja ma urlop przemysłowy i niemal stoi w miejscu.

Zgodziły się również na zwiększenie tempa produkcji z  28 na 39 samochodów na godzinę. Trudno byłoby związkowcom   „stawać  okoniem” – co często robią – w sytuacji kiedy zwiększenie ilości produkowanych samochodów oznacza zatrudnienie dodatkowo  222 osób.

Taki skok produkcji dziennej jest historycznym , gdyż nigdy wcześniej nie produkowano w fabryce Saaba tak dużej ilości samochodów dziennie w ruchu ciągłym. Nadal będzie to produkcja na JEDNA zmianę.

W ostatnich  trzech tygodniach Saab pracownicy Saab pracowali 2,5 godzinny dziennie extra, aby nadążyć z realizacja zamówień. Naturalnym staje się wiec decyzja o przejściu na wyższe tempo produkcji. Z tego winniśmy się wszyscy cieszyć, , bowiem na ulicach pokaże się więcej Saabów. Statystycznie  zwiększona ilość Saabom  będzie dostrzegalna za ca 5-6 tygodni. Samochody są produkowane pod specyficzne zamówienia klientów. Dealerzy szwedzcy  i nie tylko oni donoszą o zwiększonym zainteresowaniu marka.

o tym wszystkim donosi

__________________

To mogłyby być nowe modela. Kilka szkiców .

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: